Anasayfa » , » Thor karalın dünya filmini izle-Thor 2

Thor karalın dünya filmini izle-Thor 2

thor-karanlik-dunya-1368694465
Thor: Karanlık Dünya - Thor: The Dark World [2013] Filminin Konusu:
Thor’un ilk yönetmeni Kenneth Branagh'dı ancak Branagh, ikinci filmde yöentmen koltuğuna oturmak istemedi ve ‘Game Of Thrones’un yönetmeni Alan Taylor Branagh'ın yerine geçti.Filmde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård ve Idris Elba gibi oyuncular yer alıyor. Tanrıların mücadelesi sürüyor. İlk filmde Thor'un güçleri babası tarafından elinden alınmıştı. Daha sonra Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı.
Yönetmen koltugunda Alan Taylor ın oturduğu ve oyuncu kadrosunda Anthony Hopkins ustamızın yer aldığı Thor: Karanlık Dünya - Thor: The Dark World Filmini izleyebilirsiniz.

thor 2 türkçe dublaj izle, Thor: Karanlık Dünya / Thor: The Dark World Full HD izle, Thor: Karanlık Dünya / Thor: The Dark World izle, Thor: Karanlık Dünya 1080p izle, Thor: Karanlık Dünya 720p izle, Thor: Karanlık Dünya Filmi izle, Thor: Karanlık Dünya Filmini izle, Thor: Karanlık Dünya izle, Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj izle FULL DOWNLOAD TIKLA İNDİR
Share this article :
 
Support : Copyright © 2013. Full Hd Kalitesinde Film izle - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger